Co2 Lazer Güç Kaynağı

Lazer Güç Kaynağı

 

Günümüz yüksek teknolojisi ile üretilmiş olan lazer kesim makineleri, ahşap, plastik ya da tekstil gibi alanlarda zorlu kesimler için ideal makinelerdir. Hem kesimin kaliteli olması hem de hızlı yapılması açısından son derece önemli, tercih edilmesi kaçınılmaz olan makinelerdir. Bu iki unsurun üretici firmalar için ne kadar büyük önem arz ettiği ortadadır.

İnce Ayar Kesimler İçin Müthiş

Özellikle kesimlerin ince ayar doğrultusunda, hassas kesimler olduğu düşünülürse lazer kesim makinelerine olan ihtiyaç daha iyi anlaşılabilir. Lazer kesim makineleri ile üretici firmaların kesim ile ilgili her türlü sorunu ortadan kaldırabileceği ve çok daha kaliteli ürünler ortaya koyabileceği gerçektir. Malzemesinin kaliteli olması nedeniyle uzun yıllar boyunca hiçbir sorun teşkil etmeden kullanılabilecek olan lazer makineleri, kullanıcısının da kolaylıkla anlayabileceği, kullanımını öğrenebileceği şekilde tasarlanmış oldukları için çalışanlar tarafından da benimsenmektedir. Üstelik bilgisayara ihtiyaç duymadan da kullanımı yapılabilmektedir. Gerektiğinde profesyonel destek almak da oldukça kolay şekilde satış yapan firma tarafından size verilebilir.

Lazer Makine Çeşitleri

Kullanım alanına göre çeşitlilik gösteren lazer makine çeşitleri; CO2 Lazer Kasim Makineleri, Fiber Lazer Kesim Makineleri, Galvo Lazer Kesim Makineleri olarak sınıflandırılabilir. Yüksek teknoloji sahibi lazer kesim makineleri, dış koşullara karşı dirençli olmasıyla, az bakım ihtiyacı olmasıyla, yüksek performans göstermesiyle kullanıcısının hemen dikkatini çeker.

Lazer Güç Kaynağı

Adından da anlaşılacağı üzere lazer güç kaynağı lazer kesim makinelerinde lazer tüpüne giden gücü sağlayan yedek parçadır. Güç kaynağının sağladığı güç ile, lazer tüpüne verilen güç ile lazer kesim makineleri işlevini görmektedir. Hayallerinizi enteresan tasarımlarınızla birleştirmenizde son derece faydalı olacak lazer kesim makineleri için lazer güç kaynağı oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Her türlü lazer kesim modelini destekleyen lazer güç kaynakları performans ve kullanım alanı açısından çeşitlilik göstermektedir.

Lazer Güç Kaynağı Kullanımı

Lazer güç kaynağı kullanımı oldukça kolaydır. Balast olmadan kolayca ve doğrudan bağlantı imkanı verir. Özellikle CO2 Lazer tüpleriyle mükemmel eşleşme sağlayan lazer güç kaynakları yüksek performansın kaynaklarından biridir. Verimlilik için, istenen performansı ve randımanı alabilmek için lazer güç kaynağınızın sağlıklı olması gerekir.

Uzun Ömürlü Tasarlanmıştır

Lazer güç kaynakları tasarım aşamasında iken performansı doğrudan etkileyecek şekilde ve uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Yıllar boyunca büyük bir güven içerisinde kaliteli üretilmiş lazer güç kaynaklarını kullanabilirsiniz.

Lazer Güç Kaynağı Çeşitleri

Kullanım alanına ve lazer kesim makinenizin modeline göre, farklılık gösteren lazer güç kaynakları; EFR Es-150 serisi, EFR Es-100 serisi, EFR Es-80 serisi, EFR Es-60 serisi olarak gruplara ayrılabilir. Co2 Lazer Kesim Makineleri ile kolayca eşleşen bu güç kaynakları beklenen performans ve verimlilik ile tasarımlarınızın içindeki hayal gücünüzün sınırsızlığı arasında doğru bir tercih yapmanızı beklemektedir. Su soğutucu, kontrol kartı, lens, vakum motoru, hava motoru, su sensörü, ayna gibi yedek parçalardan biri olan lazer güç kaynağı performans beklentisinin karşılanması için olmazsa olmaz önemdedir.

Kalender Lazer Farkıyla 

Kurulduğu 2010 yılından itibaren müşteri memnuniyetini birincil öncelik olarak ele alan, fahiş fiyat politikasına karşı duruşu ve satış sonrası müşteriye gereken desteğin sağlanması gibi konularda hassasiyet gösteren Kalender Lazer firması, piyasaya yön vermenin gururu içerisinde yeni müşteriler kazanmanın sevinciyle yola devam etmektedir.