GSI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜYÜZ

İngiltere ve Çin ortaklığı ile üretilen ELC GSI 8O - 35O Watt yeni nesil katalitik teknoloji çift kat camlı lazer tüpleri Kalender Lazer disribütörlüğünde Türkiye ve Avrupa pazarında satışa sunuluyor

GSI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜYÜZ

İngiltere ve Çin ortaklığı ile üretilen ELC GSI 8O - 35O Watt yeni nesil katalitik teknoloji çift kat camlı lazer tüpleri Kalender Lazer disribütörlüğünde Türkiye ve Avrupa pazarında satışa sunuluyor. Ürünler, İstanbul, Güngören’deki Kalender Lazer showroomu’nda incelenebilir.İngiltere ve Çin ortaklığı ile üretilen ELC GSI 8O - 35O Watt yeni nesil katalitik teknoloji çift kat camlı lazer tüpleri Kalender Lazer disribütörlüğünde Türkiye ve Avrupa pazarında satışa sunulmaktadır.

Kalender Lazer tarafından test cihazları ile çıkış gücü ve kalitesi test edilmiş olup İstanbul, Güngören’deki showroom’da müşterilerinin incelemesine sunulmaktadır. Bu lazer tüpünü diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise negatif yüksek gerilim teknolojisi ile 2O,OOO saat üzerindeki stabil çalışma süresidir.

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Kalender Lazer Sistemleri, müşterilerine kaliteli ve sağlam ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek satış sonrası hizmet noktasında en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dostluklar kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmıştır.


Kalender Lazer, kurulduğu günden bugüne kadar aynı ticari ahlak ve dürüstlük ile sektöründe ön safhalarda yerini almıştır. Güvenilir satış kadrosu, uzman lojistik kadrosu ve kolay ulaşılır iletişim imkanları ile ayrıca Bahçelievler ve Güngören bölgelerindeki faaliyet alanları ile müşterilerine en iyi hizmet vermenin gayreti içerisindedir.

Kalender Lazer, ilk günkü heyecan ve azimle sektörümüzde piyasaya yön veren adımları ve ilkleri başarmanın gururuyla sektörde yükselmeye devam ediyor.

Kuruluşu 2O1O yılında gerçekleşen Kalender Lazer Sistemleri, günümüze kadar lazer sistemleri ve yedek parçaları satışı yapmaktadır. Tekstil, ahşap, dekorasyon ve reklam sektörlerinde ileri teknoloji lazer sistemleri ile müşteri odaklı kalite ve hizmet anlayışı ile trendini her geçen gün yükseltmektedir.

© Tüm Hakları Saklıdır Kalender Tech Otomasyon Sistemleri LTD ŞTİ. 2009-2023