Kaliteli Lazer Su Soğutucu

Lazer Su Soğutucu: Hızlı, Güvenilir, Kaliteli, Enerji Tasarruflu

 

Lazer su soğutmalı, soğutma grupları ısıyı işleme suyundan alır ve ısı daha sonra su kaynağına boşaltılır. Bu tip su soğutucu sistemleri, yüksek verimlilik ve aynı zamanda birçok uygulamada yaygın olarak bulunur.

Dayanıklı, Güvenilir, Hızlı

Normalde bu tür su soğutucu sistemi, plastik endüstrisinde, elektronlarda, eloksal veya kaplamada, kimya endüstrisinde, tıpta, boya hatlarında, fermente içeceklerde, ultrasonik dalga soğutmada, baskıda ve diğer uygulamalarda yaygın olarak kullanılan su soğutmalı tiptir. Bu tür su soğutmalı endüstriyel soğutucular, işleme veya üretim sırasında istenen sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol edebilir ve üretim verimliliğini ve kalitesini ve ayrıca üretim süresinden büyük ölçüde iyileşmiştir. lazer su soğutucu sistemi, güvenilirlik, dayanıklılık ve enerji verimliliği sunar.

Alandan ve Enerjiden Tasarruf Edin

lazer su soğutucu sistemleri, akıllı soğutma sundukları ve küçük bir alan kaplamasıyla son derece kompakt olmanın yanı sıra enerji tasarruflu oldukları için endüstriyel alanda, soğutma veya ekipman soğutması için en iyi seçimdir.

Normalde geniş soğutma kapasitesine sahip çok çeşitli standart su soğutmalı sistemler, ihtiyacınız olan herhangi bir ekipmanı veya işlemi soğutmak için her zaman görevini yerine getirecektir. Fakat bununla birlikte, bazen standart soğutucular her zaman benzersiz gereksinimlerinize uymayabilir.Bu nedenle uzman mühendisimiz soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş soğutma çözümleri önerebilir.

Bir Lazer Su Soğutucu Cihaz, Hangi Parçalardan Meydana Gelir

1) Soğutma suyu kulesi
2) Su kulesinin sirkülasyon pompası
3) Açı valfi
4) Kurutma filtresi
5) Genleşme valfi
6) Otomatik su düzenleme başlığı  
7) Kondenser
8) Tahliye vanası
9) Düşük basınç şalteri
10) Kompresör
11) Evaporatör
12) Baypas valfi (ayar valfi)
13) Soğutmalı su pompası
14) Baypas vanası (ayar vanası)
15) Soğutma suyu çıkışı
16) Tahliye vanası
17) Soğutma suyu çıkışı
18) Soğutma suyu girişi

ENDÜSTRİYEL LAZER SU SOĞUTUCULARI

Endüstriyel alanda çeşitli alanlara hitap eden, lazer su soğutucu sistemler, ısıyı işleme suyundan alır ve ısı daha sonra su kaynağına boşaltılır. Bu tip su soğutucu sistemleri yüksek verimlilik ve stabiliteye sahiptir. Sıvı sıcaklığını kolayca soğutabilirler. Bu nedenle bu tür endüstriyel su soğutucuları da birçok uygulamada yaygın olarak kullanılır.

Endüstriyel lazer su soğutucu çeşitli soğutma kapasitelerine sahiptir ve birçok endüstriyel işleme alanında kullanılırlar. Plastik enjeksiyon, plastik ekstrüzyon, lazer, plazma, su jeti kesimi, kimyasallar, kaynak vb.alanlarda değerlendirilirler.

LAZER SU SOĞUTUCUYA GENEL BAKIŞ

Lazer su soğutucu sistemi, dengeli soğutulmuş su teminini sağlar. Su soğutma sistemi, tüm endüstriyel süreçlerde iyi çalışır. Su soğutmalı endüstriyel soğutucu, enerji tüketimini düşürürken ve gürültü seviyelerini önemli ölçüde azaltır. Üstün performans sağlayan düşük gürültü ve titreşime sahip olmasıyla piston tipi kompresörü benimser. Yüksek verimli bakır kondansatör ve evaporatör, ısı değişimi için ince bakır boru ile yapılır. Üstün kalite kontrol bileşenleri stabilite, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar.

KONTROL- ÇALIŞMA SİSTEMİ

Program kontrol sistemi, birçok dilde hizmet vermekte ve hassas, geniş led paneli ile destek vermektedir. Kullnımı kolay arayüz desteği ile kolayca denetlemeye izin verir. Yüzdelerle ayarlanabilecek soğutma kapasitesi kontrol sistemi mevcuttur. (0, %75, %50 gibi)
Uzaktan izleme ve çoklu sistem kontrolü yapabilen genişletilmiş endüstriyel arayüze sahiptir.

AKILLI ALARM / KORUMA FONKSİYONU:

- Kompresör aşırı ısınma koruması
- Aşırı yük koruması
- Aşırı sıcaklık koruması
- Akış anahtarı
- Faz sırası / faz eksik koruması
- Aşırı ısınma koruması
- Uzaktan açma / kapama / monitör
- Tank seviye sensörü
- Su basıncı göstergesi
- Düşük basınç emniyet şalteri
- Yüksek basınç emniyet şalteri
- Antifriz koruması
- Çıkış sıcaklığı göstergesi
- Yoğuşmalı basınç şalteri

GENEL ÖZELLİKLERİ

Yüksek verimliliğe sahip piston tipi kompresör kullanır. Güvenilir korozyon direncine sahip paslanmaz çelik hazneye sahiptir. Dayanıklı su pompalama sistemleri, büyük akışlı paslanmaz çelik pompası ile  kararlı basıncı sağlar. Bu nitelikleriyle de korozyon direncine yardımcı olur. Yüksek verimlilik, düşük gürültü ile kullanıcıyı tatmin eder. Az titreşim oluşturması da tercih edilme oranlarını yükseltir. Kurulumu da oldukça kolaydır. Çevre dostu soğutucu, yüksek ortam sıcaklığı koşullarında bile mükemmel performanslar sağlayabilir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Kalifiye mühendislerimiz istikrarlı soğutma ve yüksek performans sağlamak için her zaman çeşitli soğutma sistemi gereksinimlerine yardımcı olmak için buradalar.

Lazer su soğutucu sistemlerimiz çeşitli endüstriyel işlemleri destekleyebilir, ancak bu uygulamalarla sınırlı değildir, bu nedenle soğutma ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin ve güvenilir soğutma çözümleriyle size geri dönelim.