Kosgeb Destekli Yerli Üretim Lazer Kesim Makinası

Yerli üretim lazer kesim makinesi günümüzde pek çok sektörde ve farklı malzemeler de kullanılabilmektedir. Kullanım alanının bu kadar geniş olması ve seri üretime olanak sağlaması sebebi ile işletmeler tarafından çok fazla tercih edilme

Kosgeb Destekli Yerli Üretim Lazer Kesim Makinası

Kosgeb Destekli Yerli Üretim Lazer Kesim Makinası

 

Lazer kesim makineleri farklı alanlarda ve farklı şekillerde kesim işlemleri için kullanılabilmektedir. Önceleri kesim işlemleri manuel olarak gerçekleştirilirken günümüzde artık lazer kesim makineleri ile daha hızlı ve daha seri kesim işlemleri yapılabilmektedir. Ayrıca her türlü malzeme işlemi kolaylıkla sağlanmaktadır.

Lazer kesim makineleri yüksek randımanlara sahip olmaları sebebi ile her türlü kesim işlemini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Lazer kesim makineleri tasarımları yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Farklı Özellikte Lazer Kesim Makineleri

Lazer kesim makinelerinin değişik çeşitleri vardır. Yüksek kalitede kesim işlemlerinin yapılabilmesi için lazer kesim makinelerinin çeşitli olması oldukça önemlidir. Bu sebeple de değişik modellerde ve farklı amaçlara hizmet eden değişik lazer kesim makineleri üretilmiştir.

Lazer kesim makineleri oldukça hassastır. Bu nedenle de ince detaylı parçaları bile kusursuz bir şekilde kesebilirler. Kullanılacak olan alana göre lazer kesim makineleri de değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bu makineler farklı alanlarda ve farklı malzemeler ile çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Çok çeşitli olan lazer kesim makineleri özelliklerine göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. Bununla birlikte boyutları ve kullanılacakları alanlara göre de farklı fiyatlı olabilirler. Günümüz yüksek teknolojisi ile üretilen lazer kesim makineleri tüm kesimleri çok kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Lazer Kesim Makinesi Özellikleri

Lazer kesim makineleri kullanım amacı yönünden pek çok avantaja sahiptir.

Lazer kesim makinelerinin kompakt bir yapısı vardır. Bu sebeple kolay bir kullanımı vardır.

Lazer kesim makinelerine çok fazla bakım yapmaya gerek yoktur.

Yüksek tasarım teknolojisi ile üretildikleri için kesim işlemlerinde yüksek performans sergilerler.

Lazer kesim makineleri hassas yapıları ile toza karşı da koruyucu özelliktedir.

Kurulumu oldukça kolaydır. Bu nedenle operatör tarafından kurulumu kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Dayanıklı malzemeden üretilmeleri sebebi ile farklı dış çevre koşullarına karşı da oldukça dayanıklıdırlar.

Yerli üretim lazer kesim makinesi kaliteli envanteri ve uygun fiyatları ile endüstri sektöründe dikkatleri üzerine çekmektedir. Kaliteli işçilik ile üretilmiş olan bu makineler yüksek performanslarının yanında oldukça fazla ürün üretme kapasitesine de sahiptir.

Yerli üretim lazer kesim makinesi günümüzde pek çok sektörde ve farklı malzemeler de kullanılabilmektedir. Kullanım alanının bu kadar geniş olması ve seri üretime olanak sağlaması sebebi ile işletmeler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Seri üretime olanak sağlayan, yüksek performansı ve hızı ile göz dolduran lazer kesim makineleri tam bir kullanıcı dostudur. Yerli üretim lazer kesim makinesi edindiğiniz zaman üretimlerinizin çok daha fazla ve düzgün bir şekilde olduğunu gözlerinizle görebilirsiniz. Yerli üretim lazer kesim makineleri ile en zor kesimleri bile kısa sürede ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

KOSGEB Destekli Lazer Kesim Makineleri

Üretim alanında en çok kullanılan makinelerden bir tanesi de lazer kesim makineleridir. Bu sebeple sektörde lazer kesim makinelerine sektörde çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Lazer kesi makineleri ile istenilen şekillerde ve boyutlarda kesim yapmak mümkündür. Bununla birlikte kesim yapılacak parçaların resimleri bilgisayar ortamında çizilir ve lazer makinesinin bilgisayarına aktarılır. Böylelikle çizimlerin tamamı kusursuz ve oldukça başarılıdır.

Lazer Kesim Makineleri Ürünleri İçin KOSGEB Desteği

KOSGEB, kurulduğu ilk günden beri girişimcilere hibe ve destekler sunarak hem KOBİ'yi hem de ülkeyi kalkındırmak adına çalışmalar yapmaktadır. KOSGEB destekli yerli üretim lazer kesim makinası(kalender lazer) ile lazer kesim makinası alarak ürettiğiniz ürünlerin daha düzgün ve kaliteli bir şekilde kesim işleminin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. KOSGEB desteği ile almış olduğunuz lazer makinelerinden çok daha fazla kar elde ederek işletmenizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

KOSGEB destekli yerli üretim lazer kesim makinası(kalender lazer) almayı düşünen işletmelerin ilk önce KOSGEB müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekir. Bu başvuru esnasında işletmenizin hangi alanlarda çalıştığı ile birlikte alacağınız lazer kesim makinesini hangi alanlarda kullanacağınız ile alakalı bir proje de hazırlamanız gerekmektedir.

Lazer Kesim Makinesi İçin KOSGEB'e Nasıl Başvurulur?

KOSGEB destekli yerli üretim lazer kesim makinası(kalender lazer) almak için Kosgeb'e şirket adına başvurulması gerekmektedir. Başvuru yapılmadan önce ise KOSGEB'in istemiş olduğu belgeleri hazırlamanız gerekmektedir. Bunun için bir iş planı hazırlayarak alacağınız lazer kesim makinesi ile alakalı olarak KOSGEB'i ikna etmeniz oldukça önemlidir. Bu adımları doğru bir şekilde sağladığınız zaman KOSGEB'den gerekli desteği sağlayarak yerli üretim lazer kesim makinesini alabilirsiniz.

KOSGEB Destekli Lazer Kesim Makinesi Almak İçin NACE Kodu

KOSGEP işletmelere vermiş olduğu hibe ya da destekleri NACE kodu üzerinden sağlar. Bu sebeple KOSGEB destekli yerli üretim lazer kesim makinası(kalender lazer) almak için NACE kodu oldukça önemlidir.

KOSGEB destekli yerli üretim lazer kesim makinası(kalender lazer) almayı düşünüyorsanız vergi levhanızda gerekli NACE kodunun bulunması gerekir. Eğer bu kod varsa KOSGEP desteğinden faydalanabilirsiniz demektir.

KOSGEB Desteğinden Nasıl Faydalanılır?

KOSGEB girişimciliklerin desteklenmesi adına kendilerine başvuran tüm işletmeleri desteklemek amacı güder. Ancak KOSGEB'in hibe ve desteklerinden faydalanabilmek için öncelikli olarak sizden istenmiş olan koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir.

KOSGEB desteklerinden faydalanmak için bir proje fikrinizin olması ve bu projeyi sunmanız gerekir. Sunmuş olduğunuz proje kabul edildiği takdirde KOSGEB tarafından destek alarak yerli üretim lazer kesim makinesi alabilirsiniz.

 


© Tüm Hakları Saklıdır Kalender Tech Otomasyon Sistemleri LTD ŞTİ. 2009-2023