[x] KAPAT

Co2 Lazer Su Sogutma Ünitesi(Cw3000)

Co2 Lazer Su Sogutma Ünitesi(Cw 5000)

Co2 Lazer Su Sogutma Ünitesi(Cw5200)

EFR Es-150 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

EFR Es-100 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

EFR Es-80 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

EFR Es-60 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

Ruida Lazer Makinası Kontrol Kartı

20mm 2inc 5.8 lazer lens

25mm 2inc 5.8 lazer lens

25mm 2.5inc 63.5 lazer lens

20mm 2.5inc 63.5 lazer lens

20mm 3inc 75 lazer lens

19.5mm 2inc 5.8 lazer lens

19.5mm 2.5inc 63.5 lazer lens

20mm 3inc 75.0 lazer lens

Lazer Vakum Motoru

Lazer Hava Üfleme Motoru

Lazer Tüp (Koruma) Su Sensörü

Co2 Lazer Ayna Çap: 20mm Metal

Co2 Lazer Ayna Çap: 20mm Silikon

Co2 Lazer Ayna Çap: 25mm Metal

Co2 Lazer Ayna Çap: 25mm Silikon

Lazer Makina Limit Sensörü

Lazer Yedek Parça

Her geçen zaman kullanım alanı biraz daha yaygın hale gelen lazer kesim makinaları, endüstriyel dünyanın vazgeçilmezleri arasına girdi. Çok daha kısa süre içerisinde hassas işlem potansiyeli sağlayan bu yapılar, aynı zamanda hızlı ve kaliteli üretim potansiyeli sağlamaktadır.

Yüksek teknolojiye sahip farklı parçaları üzerinden ele alınan lazer kesim makine çeşitleri, kesim ile beraber kazıma işlemlerini kusursuz biçimde ele alıyor. Kullanılacak malzemenin kalınlığı ve yapılarına bağlı olarak, ihtiyacı uygun sektöre göre işlem güvenle yapılabilmektedir. Tabii daha uzun ömürlü ve uzun servis süresi konusunda, lazer yedek parça ürünleri büyük öneme sahiptir.
 
Lazer Kesim Makinelerine Uygun Farklı Lazer Yedek Parçalar
 
Lazer kesim makineleri sektöre bağlı olarak pek çok anlayış üzerinden değerlendirilir. Yüksek hızlı hassas kesim yapılmasına imkan veren bu makineler, arz-talep dengesini koruyabilmek adına düzenli çalışma potansiyeli sunmaktadır. Böylece ahşap, kumaş, deri ya da daha pek çok değişik malzeme üzerinden işlem yapılmasına fırsat vermektedir.

Endüstriyel dünyadan tekstil dünyasına, hediyelik ürünlerden daha pek çok değişik ürün kapsamında harika tasarımlar sağlıyor. Özellikle de mimari sektörde önemli olanaklar sunmaktadır. Bu olanakları en iyi şekilde değerlendirebilmek için ise lazer kesim makinelerinde uygun lazer yedek parçası ürünleri değerlendirilmelidir.
 
Orijinal Parçaları ile Lazer Yedek Parçası
 
Hangi makine çeşidi olursa olsun her zaman yedek parçalar orijinal tasarım altında elde edilmelidir. Makinenin orijinal yapısına uyum sağlayacak ve uzun yıllar güvenle kullanım oluşturacak yedek parçalar tercih edilmelidir. Böylece aşınma, eskime ya da yoğun ısınma gibi problemlerden uzak durma şansı yakalanabilir. Bunu sağlamak için özel olarak imalattan geçen lazer yedek parçası çeşitleri, üretimin sorunsuz devam edebilmesi için güçlü performans sağlamaktadır. Lazer kesim makineleri her parçası adına özel olarak üretimi gerçekleştirilen yedek parçalar, kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesiyle seçim şansı tanıyor.
 
Farklı Özelliklere Sahip Lazer Yedek Parçaları
 
Beklentiyi karşılayacak ve ihtiyaca uygun şekilde birbirinden farklı özelliklere sahip lazer yedek parça çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Sonuçta lazer kesim makinaları değişik parçaların bir araya gelmesi ile hazırlanır. Her parça senkronize olarak etkin ileti sağlamalı; yazılımsal ve donanımsal olarak hatasız işlem yapma fırsatı vermelidir. O yüzden değişik özelliklere sahip yedek parça ürünleri ihtiyaç duyulduğu zamanlarda orijinal parça üzerinden değerlendirilmelidir.

Lazer ışını daha etkin kullanım, makinenin soğuyarak yüksek performans sıralaması, farklı mekanik aksamların düzenli çalışması konusunda her bölüm için yedek parça temini edilebilir. Bunu sağlamak için ihtiyacınıza uygun şekilde, lazer kesim makinesini uyum sağlayacak parçaları kategori üzerinden değerlendirebilirsiniz.
 
Lazer Kesim Makinesinin Özelliklerine Göre Lazer Yedek Parçası
 
Lazer kesim makineleri kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Bu değişkenlik teknolojik yapısı ve amacı ile beraber boyutları üzerinde ele alınır. CO2 lazer kesim makineleri, fiber markalama makineleri, gravür ve fiber lazer kesim makineleri gibi değişik alanlarda kullanılan farklı modeller bulunur.

Her model değişik malzemeler üzerinden istenilen görselin yakalanması için farklı çalışma prensibine sahiptir. Bu sebepten dolayı kullanılacak lazer yedek parçalar da aynı şekilde değişir. Önemli olan yüksek hızlı hassas bir kesim yapma potansiyeli sağlayacak; kullanım kolaylığı sunacak yedek parçaları temin etmektir.
 
Kullanım Amacına Göre Farklı Lazer Yedek Parçaları
 
Montajı yapılacak lazer kesim ve kazıma makinesine bağlı olarak birbirinden değişik yedek parçaları bulunur. Kategori üzerinde yer alan bu parçalar uyumlu şekilde montaj yapılabilecek, makinenin performansını artıracak geniş yelpaze altında seçenek sunuyor.
 
- Lazer tüp,
- Lazer ayna,
- Lazer mercek,
- Lazer güç kaynağı,
- Lazer motoru,
- Lazer motor sürücüsü,
- Lazer soğutucu,
- Lazer ana kart,
- Lazer limit ve su sensörü,
 
Amaca uygun olarak kaliteli malzeme yapısı ile ele alınmak suretiyle hazırlanan yedek parçaları, lazer kesim makinelerinde güvenli şekilde kullanabilirsiniz.
 
Profesyonel Teknik Servis ile Lazer Yedek Parçaları
 
Lazer yedek parçalarını makinelere uygun şekilde montajının sağlanması konusunda kurumsal destek elde edebilirsiniz. Konusunda tecrübe sahibi ve eğitimli uzman personel, profesyonel teknik servis dahilinde lazer yedek parçaları üzerinden montaj imkanı tanıyor.

Makinenin teknolojik yapısına ve boyutları ile amacına uygun şekilde, titiz bir çalışmayla kısa sürede işlemler tamamlanmaktadır. Böylece bulunduğunu sektör açısından daha uzun ömürlü, servis süresi uzamış lazer kesim makinelerini değerlendirme şansı elde edebilirsiniz.

© Tüm Hakları Saklıdır Kalender Tech Otomasyon Sistemleri LTD ŞTİ. 2009-2023