[x] KAPAT

METAL LAZER KESİM

Kalender Lazerin sektördeki 18 yıllık makina tecrübesini lazer kesim alanında da değerlendirerek Türkiye'nin üretim kapasitesini ve üretim standartlarını yükseltmeyi her geçen sürdürüyoruz.

FASON LAZER KESİM

İstanbul Bayrampaşada bulunan tesisimizde, en yeni teknolojiler kullanılarak, yüksek kapasite ve hassasiyette metal kesim hizmeti sunuyoruz. Makina parkumuzda Kalender Lazerin ithalat gücü sayesinde üretimi hiçbir zaman durdurmayacak şekilde organize edilmiştir. Teknik kadromuz ve endüstriyel tasarımcılarımız sizler için her zaman en iyiyi sunmak adına faaliyetlerini sürdürmektedir. DKP, Siyah Sac, Galveniz, Alüminyum, Paslanmaz, Pirinç vb. alanlarda profesyonel kesim hizmeti için tesisimiz hazırdır. Teklif formundan itibaren, iletişimde olacağımız her adımda, müşterilerimize sunulan teklfilerimizin hızı olduğu kadar, çalışma süreçlerimiz de işletmenizin operasyonel statünüe güvenli ve kararlı bir süreç olacaktır. Bizimle çalışmak için aşağıdaki teklif formunu doldurabilirsisiniz, genellikle bir mesai günü içerisinde tekliflendirme yapılmaktadır. Tescilcimiz sizin için en uygun olan çözümle birlikte sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçecektir. 8:30-19:00 saatleri arasında üretim parkumuzu ziyaret etmek isterseniz bayrampaşadaki üretim tesisimizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

ÜRETİM ÖRNEKLERİ


METAL LAZER KESİM

İşleyiş Sürecimiz

Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimiz öncelikle üretim birimimizden teklif almalıdırlar. Tekliflerimiz genellikle aynı gün içersinde sunulmaktadır. Alınan teklif uygun olursa numune üretimine geçilmektedir. Belirlenen hammadde ile gerekli numune üretim işlemi tarafımızca sağlanmaktadır. Numune onayından sonra seri üretim gerçekleşmektedir. Metal lazer kesimin yanı sıra abkant büküm ve kaynak hizmetlerimizde entegre olarak bünyemizde sunulmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda üretm ekibimiz sizi en uygun işlemlr için yönlendirecektir.

HAMMADDE KULLANIMI

Üretimde kullanılacak hammaddeyi kendiniz temin edebilirsiniz. Dilerseniz Kalender Metal sizin için kullanmak istediğiniz malzemeyi stoğundan temin edebilir.DKP, Siyah Sac, Paslanmaz, Galveniz ve Alüminyum stoklarımız mevcuttur.

NUMUNE TALEPLERİ

Firmamızdan üretim öncesi numune talebinde bulunabilir üretim kalitemizi deneyimleyebilirsiniz. Numune talepleriniz için aşağıda bulunan üretim destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz. Temsilcimiz ivedilikle yardımcı olacaktır

ABKANT BÜKÜM

Kalender Metal lazer kesimin yanı sıra Abkant Büküm hizmetide sunmaktadır.
Üretim envanterimiz yeni nesil teknolojilerle donatılmış olup. 10mm kalınlığa kadar büküm işlemi yapmaktadır. Yüksek hassasiyet gerektiren işleriniz için firmamızdan teklif alabilirsiniz.


© Tüm Hakları Saklıdır Kalender Tech Otomasyon Sistemleri LTD ŞTİ. 2009-2023