LAZER TÜP

KALİTE HER ZAMAN DIŞARIDAN GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ OLMAYABİLİR.
BİZCE GÜÇ, ETİKETTE YAZAN DEĞİL. ÜRETİLEN GERÇEK DEĞERDİR.
KALENDER LAZER, TEST CİHAZINDA GÖRMEDİĞİ GÜCE, GÜÇ DEMEZ....

GSI eCO2 Türkiye Distrübütörü

Kalender Lazer olarak ithalatta seçici olma konusunda her türlü envanterde olduğu gibi tüp konusunda hassasiyetimizi koruyoruz. Makinalarımızın performans kapasitesinin üst düzeyde sonuç vermesi amacıyla en iyi tüpleri tercih etmekteyiz. Bu sebeple GSI eCO2 Çin-Amerika Ortaklı tüp üretinin distrtübütörlüğünü almış bulunmaktayız. eCO2 markasına ait 40W ila 500W arası tüplerin teminini firmamızdan temin edebilirsiniz.

EMİN OLMAK MİSYONUMUZDA VAR

Kalender Lazer olarak her zaman kesinlik ilkesine dayalı iş prensiplerimizi sürdürmekteyiz. Bütün lazer tüpleri, garanti kaydı yapılmadan önce 24 saat dayanıklılık testine tâbi tutulmaktadır. Lazer tüpler depomuza giriş yaparken tek tek test cihazında çıkış güç ölçümleri yapılmaktadır. Aynı işlem satış sonrasında müşteriye sunulmadan önce tekrarlanmaktadır. Çıkış gücünden emin olunduktan sonra garanti kayıt işlemleri yapılarak teslimat gerçekleşmektedir.

birileri GÜÇ mü dedi ?

GSI 320 WATT

HERŞEY KONTROL ALTINDA

O sadece bir tüp değil. Lazer sektöründe bir prestij, makinaın arka kapağında saklanan bir kurtarıcı. İşler sıkıştığında ortaya çıkıp şovunu yapar ve işleri yoluna koyar. GSI eCO2 ELC Serisi. Yüksek kalınlıktaki materyalleri ve ekstra hız gerektiren kesimleri profesyonelce çözmek üzere yapılandırılmış cam-metal karışımı arge harikası bir üründür. ve Sadece Kalender Lazerde!

Lazer Cam Tüp

Ekonomik ve uzun ömürlü kullanım avantajlarıyla co2 cam tüpler, standart lazer kesim makinalarınız için her çeşit güç seçenekleriyle stoklarımızda ve garantili olarak sunulmaktadır.

Fiber Lazer Tüp

Markalama makinelerinin en popüler lazer tüpleri ve raycus entegrasyonlarıyla keskin, hassas ve net markalama imkanları sağlamaktadır. Üst düzey kalite fiber tüpler için tıklayınız.

Lazer Metal Tüp

Ağır endüstüri sanayinin ihtiyacı olan çözümler de Kalender Lazer envanterinde. Rofin başta olmak üzere Dünya'nın önce gelen metal lazer tüpleri profesyonel desteğimiz ile stoklarımızda.

Stoklarımızda her zaman yüksek performanlı GSI eCO2, EFR ve Yongli tüpler bulunmaktadır

Tüplerimiz Bitmemeye Karşı 6 Ay Garanti Altındadır

40Watt ile 500Watt Arası Güç Seçeneklerimiz Mevcuttur

Yayınladığımız Tüm Lazer Tüpleri Aynı Gün Teslimata Hazır Durumdadır

Evet. Stoklarımızda Her Daim 150 Üzeri Tüp Bulunmaktadır ve Miktar Azaldıkça Temin Edilmektedir.

Tüpler Kullanım Yoğunluğuna Bağlı Olrak Değişmekle Beraber Müşteri Kitlemizin Ortalama Tüketim Süresi 2 Yıldır

Stoklarımızda F2 ila F8 Aralığında Tüpler Bulunmaktadır

Stoklarımızda Tüplerin Boyutu

Lazer Tüp Özellik ve Stok Tablosu
Lazer Tüp
Menşei Gurubu: Almanya-Çin-Amerika
Güç Seçenekleri: 40W-60W-70W-100W-150W-180W-200W-320W-500W
Markalar: GSI eCO2 - Rofin - EFR - Raycus
Boyut Seçenekleri F2-F3-F4-F5-F6
Materyal Çeşitleri: Cam Tüp - Fiber - Metal
Garanti Süresi: 6 Ay

Yorumlar

Yorum Belirt

This item has avarage rating 3 based on 3 reviews:

Reviews

 • avatar
  John Martin
  Jan 15, 2014 - at 11:05 amReply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Corporis accusamus alias doloribus aliquam voluptas cupiditate animi officia temporibus dicta iure.

 • avatar
  John Martin
  Jan 15, 2014 - at 11:05 amReply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Corporis accusamus alias doloribus aliquam voluptas cupiditate animi officia temporibus dicta iure.

 • avatar
  John Martin
  Jan 15, 2014 - at 11:05 amReply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Corporis accusamus alias doloribus aliquam voluptas cupiditate animi officia temporibus dicta iure.

 • avatar
  John Martin
  Jan 15, 2014 - at 11:05 amReply

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Corporis accusamus alias doloribus aliquam voluptas cupiditate animi officia temporibus dicta iure.

Submit A Review

LAZER TÜP

Pek çok farklı malzeme türüne bağlı olarak istenilen ürünlerin ortaya çıkarılmasına olanak tanıyan lazer kesim makineleri, çağımızın en önemli teknolojik yapıları arasında yer alıyor. Farklı kesim ve oyma ile şekil verme noktasında etkileyici uygulamalar sunan tasarımlar, her sektör için değişik özelliklere sahip modellemelerle kullanım imkanı tanıyor.
Hızlı ve kaliteli kesim yapabilmek için kullanıcı dostu bir tasarım sunan bu yapılar, yüksek hızlı hassas kesim potansiyeli ile bir adım öne çıkmaktadır. Tabii bu ürünlerin süreklilik sağlaması ve uzun yıllar kullanılması adına yedek parçalar büyük öneme sahiptir. Parçaların arasında lazer tüp önemli bir yer teşkil ediyor.
 
Lazer Tüp Yedek Parçaları
  Akla gelebilecek birçok değişik malzeme üzerinde uygulama imkanı tanıyan lazer kesim makinaları, endüstriyel alandan tekstil dünyasına, ahşap ve metale kadar daha sayısız malzemeye uygulama olanağı vermektedir.
Bu uygulamaların hassas bir yapı altında hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleşebilmesi için, yedek parçalar büyük öneme sahiptir. Özellikle lazer tüpü sağladığı kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanır. Etkili modelleme gerçekleştirmek için kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış lazer tüplerini, kullanılacak alana bağlı olarak kategori üzerinden tercih edebilirsiniz.
 
Lazer Tüp Nedir?
  Lazer kesim ve lazer kazıma makinelerinde kullanılan, markalama ve özel kesim sağlayan yapılara lazer tüp denmektedir.
Lazer kesim makineleri içerisine yerleştirilerek kullanılan tasarım, cam ya da metal malzeme eşliğinde üretimden geçerek değerlendirilir.
Oldukça çok uzun ömürlü bir yapıya sahip olan bu kaliteli tasarımların içerisinde, özel olarak basınçla sıkıştırılmış karbondioksit gazı bulunmaktadır.
Böylece çok daha etkili ve sağlam tasarım ortaya çıkaran kesim ve oyma imkanı vermektedirler.
 
Farklı Özellikleriyle Lazer Tüpleri
 
Lazer kesim makinelerinde yüksek basınç eşliğinde karbondioksit sıkıştırılarak değerlendirilen lazer tüpü çeşitleri,
daha uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım için büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda geniş malzeme yelpazesi kapsamında her sektör için değerlendirilecek lazer kesim makineleri adına kullanılabilmektedir. Tabii materyali ve yapısına bağlı olarak farklı özellikleri bulunan ürünler yer alıyor.  
- CL serisi CO2 lazer tüpleri,
- F serisi CO2 lazer tüpleri,
- ZS serisi CO2 lazer tüpleri,
- X serisi CO2 lazer tüpü,
 
Her biri farklı lazer kesim makineleri için özel olarak hazırlanmış sistemlerdir.
Kolaylıkla uygulama üzerinden entegre olabilen yapılar, hassas bir kullanım sistemi üzerinden değerlendirme imkanı tanıyor.
Özellikle ince ayar ile en etkin uygulama modellemesini ortaya çıkarma potansiyeli sağlamış durumda.
Malzeme yapısıyla özel olarak üretimden geçilerek hazırlanan bu yedek parçalar, her türlü kesim makinesi için güvenli şekilde kullanılabilmektedir.

  Dayanıklı ve Teknolojik Yapısıyla Lazer Tüpü
  Lazer tüplerinin yüksek teknoloji altında dayanıklı malzeme yapısı ile hazırlanması büyük öneme sahiptir.
Zira performans ve uygulama standardı kapsamında yüksek bir potansiyel sunması gerekir.
Güvenilir kaliteyle düşük hata oranı üzerinden en etkili uygulamalara kapı açacak bir yapı sunmalıdır.
Her türlü lazer kesim makinesi için karakterize olabilen lazer tüpleri, uzun ömürlü bir yapı sağlayacak dayanıklı malzemeden hazırlanmaktadır.
Ayrıca teknolojik olarak hassas kesim imkanı tanıyacak yapı kapsamında üretimden geçer. Böylece her türlü malzeme üzerinden etkin uygulama fırsatı sağlar.
 
Farklı Amaçlar Doğrultusunda Kullanılacak Lazer Tüpleri
  İhtiyaçlara yönelik güvenli kullanım potansiyeli sağlayan lazer tüpü çeşitleri, pek çok uygulama alanında geniş yelpazede değerlendirilmektedir.
Özellikle bütün farklı lazer kesim makineleri için uyum sağlayan tasarımlar, hızlı ve güvenli bir kullanım olanağı sağlıyor.
  - Lazer markalama,
- Lazer gravür,
- Farklı sektörler için lazer kesim,
 

Uygulama alanına ve ortaya çıkarılacak modellemeye bağlı olarak değişik lazer kesim makineleri üzerinden değerlendirmek mümkün.
Böylece her sektör için istenilen görselin ortaya çıkmasına fırsat tanıyabilirsiniz.
İhtiyaçlara yönelik olarak bu yedek parçaları kategori üzerinden güvenli temin edebilirsiniz.
Kaliteli malzeme yapısı ile beklentiyi karşılayacak her ihtiyaca yönelik dayanıklı lazer tüpleri yer almaktadır.
 
Özel Tasarım Lazer Kesim Makineleri
Hızlı ve kaliteli kesim yapabilmeyi sağlayan yüksek teknolojiye sahip lazer kesim makineleri,
çağımızın en önemli üretim tasarımları arasında yer almaktadır.
Her türlü malzeme üzerinden yüksek hızlı hassas bir kesim imkanı tanıyan tasarımlar, ayrıca kolay kullanımı ile kullanıcı dostu bir yapı sunmaktadır.
Estetik tasarımları etkin şekilde hayata geçiren lazer kesim makinelerini, kaliteli üretim ile hazırlanmış lazer tüpleri üzerinden güvenle kullanabilirsiniz.