TEKLİF FORMU

Lütfen Talep Ettiğiniz Makina Ebat ve Güç Seçeneklerini Belirterek Teklif Formunu Doldurunuz

TEKLİF FORMU

Kalitenin Farkını Bilen Siz Değerli Müşterilerimiz...

Eğer bu sayfaya ulaştıysanız büyük ihtimalle memnun bir müşterimizden geldiğinizi varsayarak talebinizi bekliyoruz
Fakat referans aracılığı yerine herhangi bir şekilde sayfamıza ulaştıysanız göreceklerinize şaşırmamınızı temenni ederiz.
Çünkü; Kalender Lazer Sistemleri olarak müşterilerimize sadece makina satmıyoruz. (KALİTELİ) makina, SAĞLAM işcilik, geniş yedek parça stoğu, nerede olursanız olun kusursuz servis desteği, Üst düzey teknoloji ve hassas stabilizasyonda çalışan işleyiş sistemlerini, güleryüzlü ve sağlam işletmelecilik prensipleriyle sizlere sunuyoruz.

Süreçlerimizden kısaca bahsetmek gerekirse;
Firmanızın ihiyacı olan makina ebatlarını ve talep ettiğiniz tüp gücü gibi detayları sağdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.
Evet, listedeki tüm makina ve tüp seçenekleri her zaman stoklarımızda mevcut. Ve hatta gerekirse özel ölçü yerli üretim hizmeti de sunmaktayız.

Formunuzu doldurduktan sonra sizinle sekreterimiz değil. Uzman Makina Mühendisi çalışma arkadaşlarımız iletişime geçecektir.
Bu sayede talepleriniz net olarak anlaşılacak, Mühendislerimizin aynı zamanda idari birimde olması sebebiyle finansal işlemlerdeki kolaylık prosedürleri de en hızlı şekilde işleyecektir.
Anlaşma sağlandığı takdirde, Lojistik, kurulum, eğitim ve makina kullanımı konusundaki tüm işlemleriniz tecrübeli birimimizle sağlanacaktır.
Kalender Lazer'de yeni müşteri diye bir terim bulunmamaktadır. Bizde, Müşteri, her zaman Müşteridir. Her zaman aynıdır ve her zaman değerlidir.

Saygılarımızla...

FORM